Exkluzivní krystal kouřového křišťálu

Nádherný kus kouřového křišťálu, který je vhodný pro každého, kdo chce odehnat negativní energii ze svého okolí. Domova nebo jiného místa. Vhodný pro krystalo-terapie, na krystalovou mřížku nebo jako nádherný kus, který bude chránit “vaše místo”.

Záhněda umí během meditace zvyšovat vibrace. Během meditace vám pomůže zklidnit mysl, protože celkově zvyšuje vyrovnanost a koncentraci, odbourává psychické těžkosti a navozuje stav emocionálního klidu. Je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích a ukotvovacích kamenů. V běžném životě kouřový křišťál vylepšuje komunikační dovednosti. Podněcuje logické myšlení, selský rozum a zdravé sebevědomí. Hodí se proto např. na vaše pracovní místo, kde přímo podpoří vaše sebevědomí a zbaví vás přebytečného stresu. Podporuje také pragmatické myšlení. Pokud máte pocit, že díky záhnědě vám stoupl zájem o zemi a životní prostředí, tak jste nespletli, protože energetické působení záhnědy nás umí spojit se Zemí. Najednou jakoby jste se uvolnili a spojili se se vším kolem Vás a Vám bude mnohem příjemněji.

Ideální místo: Jógový a meditační koutek, pracovna, ložnice

Hrot krystalu otočte od sebe - od svého těla, čímž z něj odvedete negativní energii. Naopak pokud se cítíte unavení, hrot otočte směrem k sobě a krystal vám energii dodá.

 

Země původu: Brazílie 

Každý kus je originál a může se lišit od fotografie.

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

 
od 470 Kč
číslo: 100-150g
Vyprodáno
690 Kč
číslo: 40-100g
Vyprodáno
470 Kč
číslo: 150-250g
Vyprodáno
890 Kč

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu