Štastná srdíčka do aromalampy - zelený čaj a bergamot

Láska zabalená do plechovky. Po otevření se rozline prostorem sladká vůně bergamotu se zeleným čajem. A navíc ta dřevěná lopatička schovaná v krabičce, kterou můžete malá srdíčka snadno sypat rovnou do aromalampy. Sledovat rozpouštějící se srdíčka je neuvěřitelně uklidňující zážitek a každý, kdo je uvidí, bude okouzlen.

Zlaté třpytky pak budou zářit v aromalampě a květy růže a jasmínu podtrhnou vůni.

Úžasná vůně zeleného čaje s bergamotem obejme vaše smysly a srdce. Zklidní vaši mysl a podpoří klidnou chvíli ve vašem domově.

Srdíčka jsou zabalené ve zlaté plechovce a každé balení v sobě obsahuje i dřevěnou lopatičku k nabírání vosku. Vosk je sypaný ekologicky rozložitelnými třpytkami a obsahuje i bylinky, které vůni podtrhnou.

Použití: Do aromalampy vložte cca 10-15 srdíček spolu s bylinkami a třpytkami, zapalte v aromalampě čajovou svíčku a nechte rozpustit. 

Vosk v aromalampě voní mnohem déle než klasický esenciální olej ve vodě, to je jeho výhoda. Navíc náš vosk je unikátní a jde z lampy po zaschnutí lehce vyloupnout, nemusíte se tedy bát obtížné manipulace.

Váha: 50g (vystačí zhruba na 5 dávek).  

Skladem
380 Kč
579A9930
Novinka

Složení: ekologický sójový vosk, vonné esence, esenciální oleje bylinky 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu