Polštář s kartičkami k meditaci

Dlouho jsme přemýšleli nad tím, nabídnout vám meditační polštáře, ale stále to pro nás byl příliš jednostranný výrobek. Máme rádi věci, které můžete používat mnoha způsoby, jsou tak univerzální a mohou vám sloužit víc než dobře nejen tam, kde byste to očekávali.

Tyto polštáře jsou neuvěřitelně heboučké. Primárně je můžete použít jako meditační, nicméně skvěle se hodí jako polštářek na piknik, ven na sezení nebo domů, kde je můžete použít pro děti nebo pro návštěvu. Milujeme jejich úchyt, díky kterému se vám budou skvěle nosit, ale také je můžete vzít a pověsit doma na háček na stěnu. Udělají neuvěřitelnou parádu.

Meditace je v našem životě důležitá, proto dostanete k polštáři sadu tří nádherných kartiček s našimi oblíbenými meditacemi, které jsou jinak součástí našich jógových karet. Katičky jsou navlečené na hedvábném provázku s přívěškem drahého kamene a ozdobeném střapečkem.   

To dělá z našich polštářů nádherný dárek pro někoho komu chcete dopřát klid nebo udělat mu radost něčím, co opravdu využije.

Kód: 1913/HOR
970 Kč
Kategorie: Dekorace
Barva: Hořčičná
Vyprodáno | 1913/HOR
970 Kč
Barva: Šedá
Skladem | 1913/SED
970 Kč
Barva: Světle růžová
Vyprodáno | 1913/SVE
970 Kč

Velikost polštáře je 45x45x8cm

Složení je 100% polyester, umělé vlákno, které velmi dobře schne a je odolné slunečnímu záření. 

Perte v ruce nebo na program jemného praní a nechte volně uschnout. Nesušte v sušičce. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu