Limitovaná svíčka Bohyně s krystalem duhové aury

Žena bohyně je krásná, je milovaná, je to stvořitelka života, ale je i silná a sebevědomá. Každá z nás si zaslouží být oslavována a milována jako Bohyně.

Pro podporu těchto vlastností jsme vytvořili naši novou svíčku. Ať už ji dostanete darem nebo se odměníte za svoji sílu podpoří vaše já. V životě každého z nás je důležité nejen být milován ale také milovat sám sebe.

Svíčka obsahuje vůně levandule, mandarinky a granátového jablka, které podpoří ženství, vaši sílu a energii. 

Svíčka je zdobena krystalem křišťálu s andělskou aurou. Je to technika, kdy se na kámen nanáší tenká vrstva titanu a ten se tak stává magicky duhový. Připomíná auru, zářící a obklopující naše tělo.

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. Protože křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu, hodí se spolu s ametystem také pro meditační účely. Naladí vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy. Pomáhá soustředění a uvolňuje paměť, o které jsme si mysleli, že je hluboko uzavřená. Používá se proto na zesílení svých vlastních myšlenek. Až se budete cítit smutní a sami, vezměte si do ruky křišťál, který vás pohladí, obejme a uklidní.

 

Skladem
430 Kč

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 180 ml. Doba hoření cca 30 hodin. 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

Nevyplňujte toto pole:
MT Avatar autora úžasná svíčka! 19.10.2023 14:47
Nádherná navenek i uvnitř! Takhle bych poslala tuhle božskou svíčku. Když otevřete víčko úplně vás pohltí vůně mandarinky, granátového jablíčka, jemné levandule a ohromí na pohled - sušené květiny, krásný krystal v barvách, které miluju!
Odpovědět
Zpět do obchodu