Energie zimních stromů se sodalitem

Zimní stromy v sobě skrývají spoustu neuvěřitelné energie i když se zdá, že právě odpočívají. Představuji si silné zasněžené větve a hluboko zakořenou sílu. Vytvořila jsem velmi jednoduchou svíčku ENERGIE ZIMNÍCH STROMŮ, kterou si můžete vzít do vašich domovů a získat tak energii, která je v zimně opravdu potřeba.

Svíčka voní po borovici a cedru. Právě protože cedr dokáže energeticky podpořit odolnost proti vnějším tlakům a borovice posiluje sebedůvěru a energii, je právě tato svíčka stvořená pro kohokoliv, kdo hledá sílu a podporu v zimě, kdy nám často schází.

Svíčka je ozdobená ekologickými třpytkami, bylinkami a sodalitem. 

svíčka je z ledové zimní kolekce 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 4824
410 Kč
Kategorie: Svíčky
Položka byla vyprodána…

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca120 ml 

Doporučujeme svíčku nechat hořet alespoň 1h. Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu