Jemný prsten s dvěma drúzičkami kulatý - postříbřený

Kromě neuvěřitelné krásy šperků nás učarovala i možnost mít krystaly neustále při sobě.  Krystaly mají nejsilnější účinky, pokud je máte v těsné blízkosti v té nejsurovější podobě. To je důvod, proč vybrat naše šperky - přirozené, originální a plné neuvěřitelných vibrací.

Drúza je úžasné seskupení srostlých krystalů na společném podkladu. Tyto trsy v sobě shromažďují ohromnou energii, odsávají negativní energii a proměňují ji v pozitivní. Drúzy jsou energeticky velmi silné a hodí se na ochranu větších prostor - nemusíte se je nosit bát do větší společnosti, na konference apod. Pomohou vám potlačit pocity trémy neboť vyzařují energii do okolního prostředí. 

Stejně jako v životě, tak i v přírodě není nic pevně ohraničeno, vše se prolíná. Drúza prstenu není konkrétním kamenem, nedá se přesně určit. Jednou se drúza probarví do fialova, pak je ametystem, pokud se ale křemen zabarví do tmava stává se kouřovým křišťálem. Proto není vždy možno přesně určit kámen, který na vaši drúze je, barvy se často mohou prolínat přes tmavou až do světlé někdy až oranžové. Vybírejte proto srdcem ten, který je vám nejbližší.

Prsten obsahuje dvě něžné, světlé drúzičky zasazené do kulaté postříbřené základny. Každá drúzička má průměr 1cm.

Prsten dostanete uložený v dárkové krabičce se zlatým nápisem yoga-day.

Prsten má nastavitelnou velikost. Balení obsahuje jeden prsten. 

 

 

 

Skladem
1 190 Kč
Kategorie: Šperky

Respektujeme přirozenou podobu krystalů - každý šperk z kolekce ITAPEMA je jedinečný a originální -  jednotlivé kameny se tak od sebe mírně liší velikostí i strukturou. Fotografie jsou pouze ilustrativní. 

Prsten má nastavitelnou velikost. Balení obsahuje jeden prsten. 

Péče o šperky:

Stejně jako o jakékoli jiné šperky i o ty naše se musíte správně starat, aby jejich lesk a povrchová úprava vydržely co nejdéle! Doporučujeme je sundat před mytím rukou, koupáním či plaváním. Slaná voda, kosmetika, make-up, krémy, zubní pasta, jakékoliv chemikálie atd. mohou poškodit povrch šperků i kamenů. Když je nebudete nosit, doporučujeme je mít v krabičce schované, abyste zabránili nežádoucím účinkům slunečního záření a okolního prostředí. Je přirozenou vlastností každé povrchové úpravy šperků, že se po delších době a při častějším nošení povrchová úprava vybledne. 

 Základem výrobku je postříbřená mosaz. 

Země původu Brazílie.
 
Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a kvalitu zboží kontrolujeme. Pokud budete mít jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Vše se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu