Exkluzivní relaxační set tromlovaných mineralů

Exkluzivní set ke zklidnění a relaxaci obsahuje relaxační placičky ametystu a růženínu a úžasně velký kus tromlovaného akvamarínu nejvyšší kvality.

Tromlované placičky jsou skvělá pomůcka ke zklidnění a používají se při meditaci a relaxaci. Přikládají se na kůži a tlakem se pokožka masíruje nebo můžete placičku stlačovat přímo v dlani při akutním stresu. K masáži můžete použít i hladké tromlované oblázky akvamarínu, v tomto setu jsou opravdu velké přímo do dlaně. 

Tromlovaná fluoritová placička je skvělá pomůcka k zklidnění a používá se při meditaci a relaxaci. Přikládá se na kůži a tlakem se masíruje nebo můžete placičku stlačovat přímo v dlani při akutním stresu. Fluorit je kámen, který dokáže zvládnout chaos a opětovně uvést do souladu tělesnou, citovou i duševní rovinu osobnosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost a současně usnadňuje překonávání duševních problémů. Povzbuzuje paměť, rozvíjí bystrý úsudek a schopnost analýzy. Navíc má pozitivní účinek v případech, kdy ztrácíme naději nebo motivaci. Pomáhá při boji s leností a dodává energii na všech úrovních osobnosti.

Tromlovaná růženínová placička  - otevírá srdce a tlumí traumata, krize. Růženín je kámen nepodmíněné lásky, míru. Posiluje empatii. Dokáže vyléčit vnitřní traumata, bolesti a strádání.

Amazonit má nádhernou tyrkysovou barvu připomínající hluboké průzračné vody oceánu. Je kámen rovnováhy, který v ní udržuje jak mužskou a ženskou energii, tak jednotlivé roviny osobnosti. Pomůže vám dostat se z citových traumat a uklidní vaše obavy a strach.

Set obsahuje od každého kamene jeden kus (placička růženínu, placička fluoritu, tromlovaný amazonit) a dostanete jej ve lněném pytlíčku a v naší krásné dárkové plechovce. 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Skladem
Kód: 1619
610 Kč
Kategorie: Sety kamenů

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu