Stříbrný prsten Slunce a Měsíc - pozlacený

Symboly Slunce a Měsíce odjakživa v mytologii symbolizují protiklady, spojení mužského a ženského principu v jejich různosti. Vyjadřují kompromis a harmonii v partnerském vztahu a usmíření.  

Kamínek v symbolu Slunce je z opalitu. Přestože je opalit syntetický kámen, milujeme jeho typicky duhovou - měnící se  mléčnou barvu, která podporuje schopnost změnit svůj život, vztahy a plány do budoucna. Opalit má báječnou schopnost posílit vztahy se svým okolím a posiluje věrnost a vyrovnanost.

Chtěli jsme naše prsteny doplnit ještě o pár jednoduchých designově lehkých prstenů. Tak, aby jste je mohli nosit společně s ostatními, s prsteny s krystaly nebo i samotné. 

Naše prsteny mají univerzální velikost, můžete je tak nosit na všech prstech a vzájemně je kombinovat. Každý den jinak. 

Stříbro o ryzosti Ag925/1000, pozlacené.

Prsten má univerzální nastavitelnou velikost.

Skladem
Kód: 5598
490 Kč
Kategorie: Prsteny
? Ag 925/1000: Ag 925/1000

Země původu Čína.
 
Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a kvalitu zboží kontrolujeme. Pokud budete mít jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Vše se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti.

Slunce a Měsíc, dva kosmické objekty, které nebeskou sférou vládnou ve dne a v noci, jsou zde vyobrazeny jako dokonalé protiklady a zároveň jako dokonalé partnery. Slunce, se svou jasnou, hřejivou a vitalizující energií, symbolizuje mužský princip, odrážející sílu, odvahu a aktivní energii. Měsíc, se svým klidným, tajemným a osvěžujícím svitem, ztělesňuje ženský princip, symbolizující intuici, empatii a přijímající energii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu