Stříbrné náušnice Nekonečno s perlou - pozlacené

Krása perel nás velmi učarovala svou jemností a zároveň oslnivostí. Perla je odjakživa spojována s čistotou a láskou. Je ochranná a podporuje duchovní růst a ženskost. Přírodní barokní perla má nádherný nepravidelný tvar, který nám připomíná proměnlivost světa, přírody i života. 

 

Náušnice dostanete uložené v dárkové krabičce.  

Jedná se o stříbro o ryzosti Ag 925/1000. 
 
Povrchová úprava - pozlacení
 
Velikost oválu 2x1cm
Velikost perly 0,8cm
 
 
Skladem
Kód: 4449
980 Kč
Kategorie: Náušnice
? Stříbrné náušnice Ag 925/1000: Stříbrné náušnice Ag 925/1000

 

Péče o šperky:

Stejně jako o jakékoli jiné šperky i o ty naše se musíte správně starat, aby jejich lesk a povrchová úprava vydržely co nejdéle! Doporučujeme je sundat před mytím rukou, koupáním či plaváním. Slaná voda, kosmetika, make-up, krémy, zubní pasta, jakékoliv chemikálie atd. mohou poškodit povrch šperků i kamenů. Když je nebudete nosit, doporučujeme je mít v krabičce schované, abyste zabránili nežádoucím účinkům slunečního záření a okolního prostředí. Je přirozenou vlastností každé povrchové úpravy šperků, že se po delších době a při častějším nošení povrchová úprava vybledne. 

 

Jedná se o stříbro o ryzosti Ag 925/1000. 

Povrchová úprava - pozlacení
 
Velikost oválu 2x1cm
Velikost perly 0,8cm
 
Země původu Čína.
 
Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a kvalitu zboží kontrolujeme. Pokud budete mít jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Vše se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu