Šňůrkový náramek s lapis lazulit

Z kolekce KOUZELNÁ přichází tento náramek, jako připomínka toho, že každé žena je jedinečná, krásná a plná síly.

Vysoce kvalitní minerály a drobné Miyuki korálky jsou svázány do dokonalé harmonie, která vyzařuje magický lesk. Tento náramek není jen šperk, je to osobní amulet, který zdůrazňuje jedinečnost každé ženy, připomíná její vnitřní krásu a odráží její neopakovatelný příběh.

Když si jej nasadíte, uvědomíte si své kouzlo - to je poselství kolekce KOUZELNÁ. Každý náramek dostanete na krásné dárkové kartě, zabalený ve lněném sáčku.

Lapis Lazuli je vzácný modrý kámen, který je oceňován pro svou schopnost podporovat duchovní uvědomění, posílit intuici a přinést pokoj a klid do myslí svých nositelů.

Miyuki korálky jsou vysoce ceněné a uznávané za jejich preciznost a konzistenci v tvaru a velikosti.

Skladem
Kód: 5752
330 Kč
Kategorie: Náramky

Kouzelné náramky z kolekce KOUZELNÁ s minerály jsou více než jen šperky. Z kvalitních materiálů, tyto elegantní náramky se silou minerálních kamenů. Miyuki korálky dodávají jemný dotek a minerály štěstí a prosperitu. Tento náramek je dokonalým dárkem pro každou ženu, která chce zdůraznit svou jedinečnost a krásu.

Země původu Čína a České republika. 

 
Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a kvalitu zboží kontrolujeme. Pokud budete mít jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Vše se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu