Náramek s amazonitem a perlou

Z kolekce KOUZELNÁ přichází tento náramek, jako připomínka toho, že každé žena je jedinečná, krásná a plná síly.

Vysoce kvalitní minerály, jedinečná perla a drobné Miyuki korálky jsou svázány do dokonalé harmonie, která vyzařuje magický lesk. Tento náramek není jen šperk, je to osobní amulet, který zdůrazňuje jedinečnost každé ženy, připomíná její vnitřní krásu a odráží její neopakovatelný příběh.

Když si jej nasadíte, uvědomíte si své kouzlo - to je poselství kolekce KOUZELNÁ. Každý náramek dostanete na krásné dárkové kartě, zabalený ve lněném sáčku.

Perla je známa jako symbol moudrosti získané skrze zkušenosti. Vypouští energii, která působí uklidňujícím a harmonizujícím způsobem.

Amazonit je krásný kámen, známý svou schopností uklidňovat mysl a tělo, podporovat komunikaci a vést svého nositele k osobní pravdě a harmonii.

Miyuki korálky jsou vysoce ceněné a uznávané za jejich preciznost a konzistenci v tvaru a velikosti.

Skladem
Kód: 5739
360 Kč
Kategorie: Náramky

Kouzelné náramky z kolekce KOUZELNÁ s perly a minerály jsou více než jen šperky. Z kvalitních materiálů, tyto elegantní náramky spojují jedinečnou krásu perel s silou minerálních kamenů. Miyuki korálky dodávají jemný dotek, zatímco pečlivě vybrané perly a minerály štěstí a prosperitu. Tento náramek je dokonalým dárkem pro každou ženu, která chce zdůraznit svou jedinečnost a krásu.

 

Země původu Čína a České republika. 
 
Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a kvalitu zboží kontrolujeme. Pokud budete mít jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Vše se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu