Ochranný náhrdelník s kouřovým křišťálem

Spojili jsme pro vás krásný přívěšek s okem a měsíci a přidali k němu kouřový křišťál, vytvořili jsme tak unikátní ochranný náhrdelník z chirurgické oceli.

Oko a měsíce jsou symbolem ochrany. Chrání nositele před negativními vlivy a energiemi. Je také symbolem vhledu, intuice a schopnosti vidět pravdu.

Kouřový křišťál je známý svými schopnostmi absorbovat a neutralizovat negativní energie. Když jej nosíte spolu s přívěškem, pomáhá odklánět a rozptylovat negativní vlivy, což zvyšuje ochranný účinek oka. Může také pomoci pročistit mysl a zlepšit koncentraci. To je ideálni proto, vidět pravdu a vnímat svou intuici. Společně s měsíci, které symbolizují intuitivní moudrost, zvyšuje vaše vnímání a vhled do situací.

Tento náhrdelník je kouzelným ochranným amuletem, který vám poskytne energetickou ochranu, uzemnění a podporu na vaší duchovní cestě. Kouřový křišťál spolu s mystickými symboly přívěšku vám pomůže udržet rovnováhu a harmonii, chránit vás před negativními vlivy a posílit vaši intuici.

Vyrobeno u nás v yoga-day.cz v České Republice

 

Délka řetízku je:  45 cm

velikost přívěšku je:  2cm 

velikost přívěšku kouřového křišťálu je: cca 0,6cm

Skladem
Kód: 6742
890 Kč

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu