Exkluzivní svíčka v betonovém svícnu s ametystem

Tyto nádherné umělecké svíčky budou ozdobou vašeho domova. Kompletně ručně vyrobené v ČR našem studiu od a do z. Betonové kalíšky propojené se silou krystalů ozdobené zlatými plátky vám po vypálení svíčky zůstanou napořád jako nádherný svícen.

Svíčka je ze sojového vosku, ovoněná bergamotem s kapkou eucalyptu, které podpoří čistou mysl.

Ametyst jsme vybrali pro jeho léčivou a očistnou moc. Primárně ho považujeme za skvělý ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a, protože otevírá dveře do jiných světů, je to také ideální kámen při meditacích a cvičení jógy

Každá svíčka je ručně vyráběná a tedy originální, tvar a struktura kamenů se mohou lišit. 

Průměr dna svícnu je 9cm, výška svícnu je 8cm. 

Skladem
Kód: 6184
970 Kč

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu