Pozitivní Deník - Můj krásný život

Naše podvědomí je místo, kam si ukládáme všechny naše pocity a myšlenky. Otevřete ho pro pozitivní a laskavá tvrzení, myšlenky a zážitky.
 
Zaznamenejte si všechno hezké a proměňte svůj život v pozitivní cestu. Přijměte tento deník jako pomocníka. Může to být nejen deník, ale také album nebo zápisník.
 
Vaše místo...“tvoje” se ve chvíli, kdy ho přijmete, změní na “moje” a deník se transformuje ve Vás samotné. Pozitivní afirmace uvnitř Vám jednou za čas připomenou, že život je krásný a plný inspirace všude kolem nás.
 

Vytvořila jsem deník na Vaše pozitivní zážitky. Takové místo, ke kterému se budete chtít vracet a uchovat do něj všechny Vaše hezké vzpomínky, pocity, nápady, poznámky jednoduše cokoliv, co Vám dělá radost.

Bude jen Váš, ve chvíli, kdy ho přijemete za svůj, se transformuje do Vás samotných a pomůže Vám na Vaší cestě. Cestě za mnohem pozitivnějším životem. Je to on a Vy, kdo můžete změnit vnímání a pohled na svět a obrátit ho k lepšímu.

Může to být stejně tak Vaše fotoalbum nebo deník Vašeho miminka. Jakkoliv ho přijmete, je připraven být tu pro Vás. 

Uvnitř deníku najdete  několik stran s pozitivními afirmacemi a opakující se kresbou z desek. Ty Vám jednou za čas připomenou sílu pozitivních myšlenek.

Přebal deníku je moje vlastní autorská kresba, kterou najdete jen tomto deníku, jehož počet bude omezen na limitované množství. 

Deník je velikosti cca A5 (velikost desek: 150x201mm a velikost vnitřní náplně: 135x199mm), jeho desky jsou z vysokogramážního 450g papíru, jehož vnitřek je z 95% tvořen recyklovanými vlákny, je pokrytý matnou laminací, což Vám umožní mít deník stále při sobě, aniž by se jeho desky poškodily.

Deník obsahuje 200 stran, které jsou z ekologického recyklovaného papíru, který se nepropíše a umožní Vám tak vyřádit se ve všech směrech.

 
Skladem
399 Kč
Kategorie: Diáře a deníky

Navrženo yoga-day v České republice. Vyrobeno v České republice.

Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a kvalitu zboží kontrolujeme. Pokud budete mít jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat. Vše se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti.

tvůj pozitivní život

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu