Láskyplná srdíčka do aromalampy - vanilka a granátové jablko

Láska zabalená do plechovky. Po otevření se rozline prostorem sladká vůně vanilky a granátového jablka. A navíc ta dřevěná lopatička schovaná v krabičce, kterou můžete malá srdíčka snadno sypat rovnou do aromalampy. Sledovat rozpouštějící se srdíčka je neuvěřitelně uklidňující zážitek a každý, kdo je uvidí, bude okouzlen.

Zlaté třpytky pak budou zářit v aromalampě a květy jasmínu a levandule podtrhnou vůni.

Vosk je ovoněný granátovým jablkem s vanilkou. Tato jemná vůně vás okamžitě uklidní a uvolní. Vytvoří příjemnou atmosféru pro relaxaci a meditaci nebo zamilovaný večer.

Vosk v aromalampě voní mnohem déle než klasický esenciální olej ve vodě, to je jeho výhoda. Navíc náš vosk je unikátní a jde z lampy po zaschnutí lehce vyloupnout, nemusíte se tedy bát obtížné manipulace.

Váha: 50g (vystačí zhruba na 5 dávek)

 

Skladem
380 Kč

Složení: ekologický sójový vosk, vonné esence, esenciální oleje bylinky 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu