Novinka
  • 1 z 3
 

Svíčka pro naplněný život

 

Stvořili jsme pro vás svíčku plnou života, emocí a lásky. Květinová vůně esence ylang ylang působí jako mírné afrodisiakum a esence bergamotu vyčistí mysl od přebytečného stresu. 

Zdobená chrpou, růží a mátou a kamenem akvamarínu, který dodá odvahu ke změně a povzbuzuje k převzetí odpovědnosti za vlastní osud. 

Dostupnost Skladem
390 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testován na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Během přidávání esencí dbám na to, aby síla byla opravdu velmi jemná, protože přemíra vůně může způsobovat bolest hlavy. 

obsah: cca 120ml

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.