• 1 z 9
 

Jóga diář 1. edice

 

Tvoje cesta k sebepoznání. Jedinečný diář, který Ti pomůže jít svou vlastní cestou. Začni kdykoliv. Cvič, medituj a vše ostatní k Tobě přijde samo. 

 

  

Dostupnost Skladem
399 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Diáře a deníky
 

Tento diář Ti možná pomůže najít tu správnou cestu. Možná Tě jen navede a nebo Ti bude sloužit jen jako praktický zápisník. Vytvořili jsme ho pro Tebe, pro nás, vlastně pro všechny. Na Tvojí cestě k sebepoznání.

Žádné reálné týdny nebo měsíce, je to totiž Tvůj čas a je jen na Tobě, jak s ním budeš pracovat. Nenech se omezovat a svazovat časem.

Očísluj si týden, kdy cvičíš, maluješ nebo medituješ. Osvoboď se od času, jsi jen Ty. Tady a teď.

Diář o rozměru A6 je vytištěn na ekologicky šetrném papíru. Navržen se smyslem pro detail a vyroben s péčí v České Republice.

Ilustrace ásan kreslila česká autorka Bára z Nikolajky. Každá ilustrace je tedy originál.

Součástí diáře je designová, ručně vyrobená záložka, ozdobená kovovým přívěskem bez obsahu niklu.

Použité korálky byly na Bali vysvěcené hinduistickým knězem v rámci balijské ceremonie, která má pomáhat k odstranění negativní energie z Tvého života. Záložku jsme připravili ve spolupráci s Karma Passion.

Diář se do Tvých rukou dostane zabalený ve lněném sáčku. Při zpracování lnu se nepoužívá ropa ani jiný neobnovitelný zdroj.

Z každého prodaného diáře věnujeme 10 Kč na projekt Malá joga. Je to projekt, který spojuje děti s onkologickým onemocněním s lektory jógy a pomahá jim tak překonat těžké období jak po fyzické tak po psychické stránce. Váš nákup má smysl.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.