Dárkový balíček pro paní učitelku

Blíží se konec školního roku a my samy - jako maminky - moc dobře víme, jak je to těžké, někdy najít ten správný dárek pro paní učitelku. Dáreček, který by ji potěšil a ukázal, jak moc si vážíme toho, že se celý rok tolik snažily, trpělivě vysvětlovaly a povídaly si s našimi malými (někdy i většími) zvědavými poklady. 

V balíčku najdete naši voňavou svíčku energie a náramek s krásnou drúzou,hodí se na ochranu a posílení energie a také krásnou mýdlovou růži do koupele, která také provoní balíček čistou a jemnou vůní.

Všechny tři věci jsme vkusně zabalili do krabičky a vygravírovali na ní motiv přímo pro paní učitelku - připraveno k předání ! 

 

 

Skladem
Kód: 6580
570 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky

Dárkový balíček pro paní učitelku je jako malá pokladnice plná radosti a uznání. Zahrnuje svíčku, krásný šňůrkový náramek a voňavou růžičku do koupele - to vše baleno s láskou a vděčností.

Svíčka je nejen praktická, ale také symbolická. Její plápolající plamen představuje oheň vzdělání, který učitelka každodenně rozdává. Když svíčku zapálí, připomene jí to nejen váš dárek, ale také její vliv a důležitost v životech svých studentů.

Voňavá růžička do koupele je symbolem péče a odpočinku. Učitelé často pracují tvrdě a potřebují si dopřát čas na regeneraci. Růžička jim poskytne relaxační koupel, která jim pomůže se uvolnit a nabrat nové síly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu