Novinka
  • 1 z 4
 

Limitovaná Vánoční svíčka smrk a mandarinka s citrínem

 

Vánoční svíčka s méně tradiční vůni pro ty z Vás, kteří chtějí něco nového. Taková vůně, která vás na Vánoční čas uvolní a osvěží Vaši mysl. Otevře ji pro nové zážitky. Mandarinka a Smrk jsou krásné svěží vůně, které se navzájem doplní. Mandarinka uvolňuje a smrk pomáhá při nervovém napětí, osvěžuje, projasňuje myšlení a posiluje koncentraci. Krásnější vůni jste si do předvánočního a Vánočního času nemohli přát.

Svíčka je zdobená krystalem citrínu, který přináší energii do všech úrovní života. Je to kámen, jenž v sobě uchovává sluneční energii, kterou přes krátké zimní dny tolik potřebujeme. 

Chtěli bychom touto cestou poslat do Vašich domovů šťastné Vánoce plné kouzel a radosti.

Dostupnost Skladem
490 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testován na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 230 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.