Novinka
  • 1 z 3
 

Svíčka letní soumrak - proti komárům

 

V klidu posedět na terase či balkónu nebo se nebát otevřít večer okno do ložnice. Vytvořily jsem přesně takovou svíčku, kterou v teplných dnech budete určitě potřebovat. Daly jsem dohromady dvě vůně, které působí nejen pozitivně na vaši psychiku, ale také odpuzují hmyz, který by se k vám chtěl přiblížit.

TIP: Když chcete cvičit jógu venku při západu slunce -  zapalte svíčku vedle vaší podložky. Nejen, že Vám dodá energii, ale také si zacvičíte bez kousanců. 

Levandule s citronellou je možná nejúčinnější spojení, které můžete do svíčky dát. Svíčka kromě ekologického sojového vosku obsahuje také přírodní včelí vosk.

 

Dostupnost Skladem
490 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testován na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 200 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.