Yoni vajíčko - růženín

Probuďte v sobě energii sebesama, energii YONI. Yoni se používá jako označení ženského lůna, posvátného místa.  

Vajíčka yoni jsou pomůckou proto navnímat své vlastní ženství, posilují svaly pánevního dna a celý střed těla, slouží k lepšímu prokrvení a citlivosti lůna, to vede k probuzení vaší úžasné sexuální energie a zlepšení milostného života.

Vybírejte srdcem ten pravý kámen pro vás. Každý ve vás probudí jinou energii. Díky působení síly kamenů dojde k hlubokému léčení a poznání sebe sama. Nabijte kameny stejně jako jiné - na drúze křišťálu, na měsíčním světlenebo slunci pro přímou energii života. Kameny samy vybíráme a zaručujeme nevyšší kvalitu polodrahokamů. Každé vajíčko je díky jedinečně struktuře kamenů originál.

Růženín přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Má uklidňující, tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného než růženín. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné lásky. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Růženín je nejlépe léčí zraněné city.

Naše produkty pravidelně testujeme u České Gemologické laboratoře


Začněte s kratšími intervaly použivání vajíčka yoni a prodlužte až na maximálně 20 minut denně. Můžete začít vleže v meditační pozici. Vložte vajíčko a stahujte svaly pánevního dna. Vnímejte své tělo a jak se vajíčko hýbe nahoru a dolů. Postupně můžete přidávat další cviky, pohybovat se s vajíčkem a nosit během běžných denních činností. Pro vyndání vajíčka si sedněte do dřepu a vytlačte.

 

Skladem
780 Kč
Kategorie: Yoni

Naše vajíčko je velikosti M (4cm x 2,5cm), vhodné pro začátečníky. Vajíčko je ve variantě s dírkou, bez provázku. Před prvním použitím a po každém dalším umyjte vajíčko v horké vodě. 
Nepoužívejte během menstruace, těhotenství a šestinedělí, pokud máte zavedené nitroděložní tělísko, po operaci, při opakujících se vaginálních problémech. 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Certifikat kamenu 21.4.2021 22:37
Dobry den. Chtela bych si koupit yoni vajicko. Zajimalo by mne zda jsou certifikovana a maji nejake potvrzeni ze opravdu dane vajicko je z daneho kamene? Dekuji moc.
Odpovědět