• 1 z 3
 

Svíčka láska

 

Krásná velmi jemná a zároveň specifická svíčka láska. Byla vymyšlená jako dárek z čisé lásky, nabitá energií, ovoněná esenciálním olejem ylang ylang, který působí jako afrodiziakum, uklidňuje a uvolňuje. 

Vůně Ylang ylang je velmi specifická -  je získávám destilací z květů Canangy odoraty neboli kanangy vonné. Tento název je víc než výstižný. Vůně Ylang-ylang je květinová, sladká, smyslná až opojná. Často se přidává do parfémů, najdeme ho i ve slavném parfému „Chanel No. 5“.

Tato svíčka je opravdu synonymem lásky. Pro vaše ženy ideálním dárkem.

Dostupnost Skladem
360 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Produkty by Yoga Day
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Spolu se svíčkou podporujete upcyklaci, protože později sklenici můžete znovu použít na nějaké malé pití nebo jako květináček pro svůj sukulent. Upcyklace je proces, který přeměňuje nepotřebné a staré materiály v něco nového. Zlepšíme tak společně hodnoty životního prostředí.

obsah: cca 150 ml

 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.