Novinka
  • 1 z 2
 

Exkluzivní svíčka se sladkou vůní granatového jablka

 

Všichni známe tyto klasické sklenice na kávu s kaménkovým brusem.

Sklenice jsou upcyklované z malého vetešnictví v malém městě.  Spolu s nákupem podporujete upcyklaci, protože později sklenici můžete znovu použít na nějaké malé pití nebo jako květináček pro svůj sukulent. 

Upcyklace je proces, který přeměňuje nepotřebné a staré materiály v něco nového. Zlepšíme tak společně hodnoty životního prostředí.

Vůni jsem zvolila energickou a jemně sladkou. Granátové jablko se zelenám čajem je velmi oblíbená vůně, která je příjemná těměř každému. 

 

Dostupnost Skladem
390 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Produkty by Yoga Day
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 150 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.