Sada pro Sladké sny

Kvalitní spánek je důležitý pro vaši mysl i tělo. Zastavte svou rozlítanou mysl, udělejte si v ložnici před spáním svůj malý rituál. Nechte všechny myšlenky odplout pryč.Každý den je pro nás náročný, často uleháme do postele s hlavou plnou myšlenek a je velmi těžké se od nich odprostit a nechat je odplout pryč.

Dali jsme pro vás dohromady zvýhodněnou sadu karet, mlhy a svíčky pro sladké sny.

Naše kartičky vám pomohou se už na nic nesoustředit, jen se podat klidnému spánku a odejít do říše snů. Kartičky jsou rozdělené na dvě části. Na spánkovou hygienu neboli rituály, které je dobré si před spánkem připomínat, aby naše tělo bylo na ulehnutí do postele připravené. Druhá část jsou překrásné afirmace a uvědomění toho, že den už končí a můžeme se v klidu odevzdat spánku a ničím už se netrápit.  Každá kartička má kromě modrého krásné akvarelového podkladu také lehký zlatavý potisk ke každé afirmaci. Kartičky dostanete zabalené v lněném sáčku s nápisem Sladké sny. 

Svíčka a mlha - Kombinace levandule a pomeranče se stala naším absolutním favoritem vůně ke zklidnění než se uložíme ke spánku. 

Levandulový olej působí antibakteriálně, protizánětlivě, a ulevuje při bolestech hlavy. Levandulový olej je také známý svým účinkem na nervové vyčerpání, napětí. Pomáhá při depresi a tlumí silné emoce. Esenciální olej z pomeranče vás zbaví špatných myšlenek a depresí a pomůže vám soustředit se a zklidnit mysl. Zmírňuje úzkosti a přináší pocit jistoty a stability.

Skladem
1 210 Kč –13 % 1 050 Kč
Kategorie: Výhodné sety
94E30F47 C839 4780 9E26 669D008904B1
1 210 Kč –13 %

Set obsahuje Karty ve lněném sáčku, ručně tvořenou svíčku a krystalovou mlhu. Vše v podobném designu tvoří krásnou sadu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: