Sada Jogový diář, Jógové karty a Set jógových samolepek

 Tato zvýhodněná sada je ideální pro vášnivé milovníky jógy! Náš jógový diář je vynikající pomocník při cvičení. Zaznamenejte si do našeho nedatovaného diáře vaše pokroky v cvičení. Jógové karty vás provedou základními cviky. Zkuste si každý den vylosovat jednu kartu a začít vaši jógovou praxi přímo s danou ásanou. Set 9ti nádherných samolepek můžete použit do jógového diáře nebo jiného zápisníku. 

Set krásných nálepek, které jsme vyrobili ve spolupráci s Lepikaro a Bárou z Nikolajky. Vlepte si je do diáře podle vašich denních aktivit a nálad, podle toho jestli právě cvičíte jógu, věnujete se meditaci nebo relaxujete. 

Náš Joga Diář jako Tvoje cesta k sebepoznání. Jedinečný diář, který Ti pomůže jít svou vlastní cestou. Začni kdykoliv. Cvič, medituj a vše ostatní k Tobě přijde samo. Diář je ilustrovaný nádhernými ásanami od Báry z Nikolajky a mindfulness hesly, které ti pomůžou inspirovat se v daném týdnu. Skvěle ladí s našimi jógovými kartami. Součástí diáře JE záložka se střapcem a přívěškem.

 

Jógové kartičky s jedinečnými ilustracemi od Báry z Nikolajky jsou náš splněný sen. Kombinují krásnou inspiraci a praktickou pomůcku, díky které si zároveň můžeme připomínat účinky jógových pozic na naše tělo a zdraví. Každá karta je oboustranná, plnobarevná s nádhernou ilustrací pozice, navíc obsahuje její účinky, ideální protipozice a místo pohledu při pozici. Těší nás, že jsou kartičky vyrobené v České Republice, v lokální tiskárně s láskou a péčí. 

Jedna sada třech nálepek je s jógovými pozicemi od naší oblíbené ilustrátorky Báry z Nikolajky jeden set obsahuje celý Pozdrav slunci. Další sada po třech s úžasnými krystaly a fázemi měsíce. Poslední sada je s ikonkami s tématem relaxace, meditace a péče o sebe, které se skvěle hodí do našeho Jóga diáře jako přípomínka času pro vás.

Skladem
970 Kč
Kategorie: Výhodné sety

Sada obsahuje Jóga diář, Jógové karty a Set jógových samolepek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: