Sada Svíčka plná energie a Svíčka pro klidný spánek

Naše duo Svíčka plná energie a Svíčka pro klidný spánek se perfektně doplňují. Ideální dárek pro ty, kteří jsou přes den aktivní a večer se potřebují zklidnit a uvolnit. 

Silná a plná energie, to je svíčka se zeleným čajem a mátou. Zelený čaj je symbolem energie a síly. Rozproudí Váš organismus a povzbudí vaši mysl. Vůně máty dodá svěžest. Plná energie, silná vůně, která vás nakopne a rozvoní váš pokoj.

Svíčka obsahuje kameny křišťálu - nejsilnějšího a nejuniverzálnějšího ze všech kamenů. Dodává nám sílu, energii a odolnost proti vnějším stresům 

Svíčka pro klidný spánek uklidní a ztiší naše kmitající myšlenky před spaním. Uklidněte svojí mysl a vnímejte jemnou vůni. Nevoní tolik, aby vám jakkoliv rozdráždila smysly, ale zároveň do vzduchu pustí klid a pohodu. Heřmánek má uklidňující účinky. Levandule uklidňuje, působí proti nespavosti a má antidepresivní účinky. 

Svíčka je ozdobená malými kamínky aventurínu, který je ideální pro harmonizaci domova a jeho prosperitu.

Skladem
780 Kč
Kategorie: Vánoce

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testován na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Obsah každé svíčky: celkem cca 180 ml. Doba hoření cca 30 hodin. 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu. Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: