• 1 z 5
 

Sada osobní mlha Svobodná a set kamenů Sladký život

 

Perfektní dárek pro ty, kteří už vše mají a užívají si života plnými doušky! Sladký život může mít každý!

Set kamenů Sladký život jako povzbuzení žít takový život, jaký si sami přejeme. Křištál jako univerzální krystal spolu se zeleným kalcitem posílí energii. Kouřový křišťál odstraní černé myšlenky a růženín je už jen třešnička na dortu - trochu lásky potřebujete v každém okamžiku svého života.

Svoboda je možnost rozhodovat se a jednat podle své vůle. Svoboda je milovat vše kolem sebe, svoboda je život bez omezení. Svoboda voní po granátovém jablku s kapkou mandarinky. Voní jako život, jako zážitky, které ho každý den naplňují. Pro vaši kamarádku, dceru nebo přímo pro vás?  

S krásným bavlněným náramkem jako podporou toho, že jejich život je šťastný, spokojený a plný přátel. Krystalky karneol, granát, růženín a ametyst. na dně mlhy umocňují svobodu a sílu rozhodovat se. Podporují lásku všude kolem a spokojenost v životě.  Barvy se ve slunci odráží a dělají z mlhy krasnou hru krystalů.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 750 Kč
Ušetříte 75 Kč (–10 %)
675 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Vánoce
 

Celková váha kamenů je zhruba 120g. Balení obsahuje krystaly kalcitu, růženínu, křišťálu a kouřového křišťálu. 

Veškeré naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

Mlha přijde zabalená do nádherného lněného pytlíku (při zpracování lnu nedochází k tak velké spotřebě vody).

Mlha není určená na kůži, i když je čistě přírodní. Před použitím protřepejte. Naše mlhy jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemické konzervanty.

I když složení je velmi čisté - doporučujeme nepít, nestříkat do obličeje ani přímo na kůži a nedávat do ruky dětem.  

Mlhy jsou ručně plněné kamínky a esenciálními oleji. Obsah lahvičky: 30 ml

Složení Mlhy: Ethanol (potravinářská kvalita), voda, přírodní esenciální oleje, drahé kameny.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.