Sada mlha Energie a Pozitivní Deník

Kombinace mlhy Energie a Pozitivního Deníku je pro ty, kteří se občas potřebují zastavit a rekapitulovat si krásné momenty, pro ty kteří milují život a chtějí se otevřít pozitivním vzpomínkám, tvrzením a zážitkům.  

Vytvořili jsme deník na všechny pozitivní zážitky. Takové místo, ke kterému se jeho majitel bude chtít vracet a uchovat do něj všechny hezké vzpomínky, pocity, nápady, poznámky jednoduše cokoliv, co mu dělá radost.
 
Zaznamenejte si všechno hezké a proměňte svůj život v pozitivní cestu. Přijměte tento deník jako pomocníka. Může to být nejen deník, ale také album nebo zápisník. Přebal deníku je naše vlastní autorská kresba, která vám jednou za čas připomene sílu pozitivních myšlenek. Uvnitř deníku najdete několik stran s pozitivními afirmacemi.

Pokud chcete vnést do Vašeho domovu sílu a energii, dvakrát nebo třikrát stříkněte do prostoru a nechte mlhu rozvonět. .

Eucalypt a citronová tráva jsou velmi svěží vůně, které čistí vzduch od nežádoucích bakterií. Obě vůně pomáhají uspořádat myšlenky, posilují koncentraci, zlepšují logické myšlení, tlumí záchvaty úzkosti a panického strachu a působí antidepresivně. Zároveň dodávají energii sílu a svěžet vašemu bytí. 

Sílu mlhy umocňuje křišťál, což je nejsilnější a nejvíce univerzální krystal na světě. Harmonizuje a vyrovnává energie. Kazdý křišťál, který v lahvičce najdete byl nabit napůlnočním světle měsíce. 

Toto spojení dělá ze spreje nejuniverzálnější krystalovou mlhu z nabídky. 

 

 

Skladem
829 Kč
Kategorie: Vánoce

Deník je velikosti cca A5 (velikost desek: 150x201mm a velikost vnitřní náplně: 135x199mm), jeho desky jsou z vysokogramážního 450g papíru, jehož vnitřek je z 95% tvořen recyklovanými vlákny, je pokrytý matnou laminací, což umožní mít deník stále při sobě, aniž by se jeho desky poškodily.

Deník obsahuje 200 stran, které jsou z ekologického recyklovaného papíru, který se nepropíše.

Mlha přijde zabalená do nádherného lněného pytlíku (při zpracování lnu nedochází k tak velké spotřebě vody). Navíc s krásným přívěškem, který se postará o ochranu a energetickou rovnováhu svého majitele.

Mlha není určená na kůži, i když je čistě přírodní. Před použitím protřepejte. Naše mlhy jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemické konzervanty.

I když složení je velmi čisté - doporučujeme nepít, nestříkat do obličeje ani přímo na kůži a nedávat do ruky dětem.  

Mlhy jsou ručně plněné kamínky a esenciálními oleji. Obsah lahvičky: 100 ml

Složení Mlhy: Ethanol (potravinářská kvalita), voda, přírodní esenciální oleje, drahé kameny.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: