• 1 z 2
 

Sada mlha Energie a Pozitivní Deník

 

Kombinace mlhy Harmonie a Pozitivního Deníku je pro ty, kteří se občas potřebují zastavit a rekapitulovat si krásné momenty, pro ty kteří milují život a chtějí se otevřít pozitivním vzpomínkám, tvrzením a zážitkům.  Zharmonizovat jak své myšlenky, tak své okolí.

Vytvořili jsme deník na všechny pozitivní zážitky. Takové místo, ke kterému se jeho majitel bude chtít vracet a uchovat do něj všechny hezké vzpomínky, pocity, nápady, poznámky jednoduše cokoliv, co mu dělá radost.
 
Zaznamenejte si všechno hezké a proměňte svůj život v pozitivní cestu. Přijměte tento deník jako pomocníka. Může to být nejen deník, ale také album nebo zápisník. Přebal deníku je naše vlastní autorská kresba, která vám jednou za čas připomene sílu pozitivních myšlenek. Uvnitř deníku najdete několik stran s pozitivními afirmacemi.

Pokud chcete vnést do Vašeho domovu sílu a energii, dvakrát nebo třikrát stříkněte do prostoru a nechte mlhu rozvonět. .

Citrusová vůně grepu, limetky a mandarinky krásně svěže voní, energizují, podporují dobrou náladu. Stimulují tak jak na fyzické, tak na psychické rovině. 

Sílu mlhy umocňuje Avanturín, což je krystal, který  působí vysoce kladně na vše, co má souvislost s prosperitou. Používá se k ochraně domů a účinně chrání před geopatogenními zónami. Pohlcuje rovněž elektromagnetický smog. Podněcuje vnímavost a zvyšuje kreativitu. Zmírňuje nebo zcela ruší dopad negativních situací a obrací je jev jejich opak. Harmonizuje a vyrovnává energie. Každý křišťál, který v lahvičce najdete byl nabit napůlnočním světle měsíce. 

Toto spojení dělá ze spreje krystalovou mlhu, ideální pro vyrovnanou životní cestu a prosperitu.

Toto spojení dělá ze spreje nejuniverzálnější krystalovou mlhu z nabídky. 

 

 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 829 Kč
Ušetříte 83 Kč (–10 %)
746 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Vánoce
 

Deník je velikosti cca A5 (velikost desek: 150x201mm a velikost vnitřní náplně: 135x199mm), jeho desky jsou z vysokogramážního 450g papíru, jehož vnitřek je z 95% tvořen recyklovanými vlákny, je pokrytý matnou laminací, což umožní mít deník stále při sobě, aniž by se jeho desky poškodily.

Deník obsahuje 200 stran, které jsou z ekologického recyklovaného papíru, který se nepropíše.

Mlha přijde zabalená do nádherného lněného pytlíku (při zpracování lnu nedochází k tak velké spotřebě vody). Navíc s krásným přívěškem, který se postará o ochranu a energetickou rovnováhu svého majitele.

Mlha není určená na kůži, i když je čistě přírodní. Před použitím protřepejte. Naše mlhy jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemické konzervanty.

I když složení je velmi čisté - doporučujeme nepít, nestříkat do obličeje ani přímo na kůži a nedávat do ruky dětem.  

Mlhy jsou ručně plněné kamínky a esenciálními oleji. Obsah lahvičky: 100 ml

Složení Mlhy: Ethanol (potravinářská kvalita), voda, přírodní esenciální oleje, drahé kameny.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.