Novinka
  • 1 z 5
 

Velká svíčka pro klidnou domácnost

 

Santalové dřevo a jeho vůně je známa pro svoje očišťující účinky. Zbavuje stresu, disharmonie a emočního napětí. Vytvořila jsem velkou svíčku do keramické nádoby, která vám pomůže posílit psychiku a krásně očistí váš domov od veškeré negativní energie.

Svíčka je opravdu velká, má dva knoty a je zdobená českými bylinkami - chrpou a santalovým dřevem pro zesílení účinků svíčky.

Vyberte si ze dvou barevných variant níže :) 

 

 

690 Kč
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
Zvolte variantu
Velká svíčka pro klidnou domácnost Barva: Tmavá Skladem 690 Kč
   
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 250 ml

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.