• 1 z 4
 

Vánoční svíčka s mandarinkou a limetkou

 

Vánoční svíčka s méně tradiční vůni pro ty z Vás, kteří chtějí něco nového. Taková vůně, která vás na Vánoční čas uvolní a revitalizuje Vaši mysl. Otevře ji pro nové zážitky. Mandarinka a Limetka jsou krásné svěží vůně, které se navzájem doplní. Mandarinka uvolňuje a limetka pomáhá při nervovém napětí, osvěžuje, projasňuje myšlení a posiluje koncentraci. Krásnější vůni jste si do předvánočního a Vánočního času nemohli přát.

Svíčka je zdobená květy růže a jasmínu. 

Chtěla bych Vám touto cestou poslat do Vašich domovů krásné a klidné Vánoce.

Dostupnost Skladem
390 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 120 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.