• 1 z 4
 

Upcyklovaná jarní svíčka

 

Jaro, barvy a vůně ve vzduchu pro mě byly inspirací, když jsem tvořila tuto krásnou svíčku do upcyklovaných sklenic.

Jsou to sklenice ze českých skláren, které jsem našla v jednom z mých oblíbených vetešnictví. Ozdobila jsem je krásnými barevnými sušenými květy a granátem. Granát je kámen, který obnovuje síly, revitalizuje organismus - dokáže přesně to, co po dlouhé zimě potřebujeme :)

Voní po levanduli, heřmánku a citrónu. Tato kombinace má schopnost uklidnit naši duši, očistit ji od negativních vlivů. 

Užijte si tuto krásnou svíčku, posílám Vám spolu s ní hodně síly a energie do krásných jarních dnů.

Dostupnost Skladem
450 Kč
   
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Spolu se svíčkou podporujete upcyklaci, protože později sklenici můžete znovu použít na nějaké malé pití nebo jako květináček pro svůj sukulent. Upcyklace je proces, který přeměňuje nepotřebné a staré materiály v něco nového. Zlepšíme tak společně hodnoty životního prostředí.

obsah: cca 150 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.