• 1 z 4
 

Ochranná svíčka s čistou sílou

 

Bergamot a limetka je opravdu krásná a svěží kombinace. Její sílá je v energii a schopnosti pročistit vzduch. Je to svíčka, která Vám pomůže, pokud se cítíte bez energie. Ochrání Vaši mysl před negativními myšlenkami.

Svíčka je zdobená květy růže a jasmínu a posypaná malými krystalky žlutého aventurínu, který má schopnost chránit Vaši domácnost a přinášet jí prosperitu a spokojenost.

Sklenička Vám pak zůstane jako krásný malý svícen pro malou čajovou svíčku nebo jako květináček pro nějaký malý sukulent. 

Dostupnost Skladem
350 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Svíčka má velmi jemnou vůni, je složna pouze z čistých a přírodních esenciálních olejů,může tudíž hořet i v místnosti, kde máte např. miminko nebo malé děti. 

obsah: cca 120 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.