Luxusní květinová svíčka v broušené sklenici

 

Květinová svíčka je zosobněním jara. Upcyklované broušené sklenice jsou naplněny pouze čistým sojovým voskem a jsou ovoněné esenciálním olejem z Bergamotu. Protože Bergamot se ideálně hodí k jarní detoxikaci organismu. Navíc vás nabudí silou a energií. Jeho vůně je lehce citrusová s kořeněnými podtóny. 

Ozdobila jsem ji křišťály. Kříštál je univerzální kámen, který Vám pomůže se všemi chmury, rovná a stabilizuje vaši energii.

 

Dostupnost Skladem
510 Kč
   
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Spolu se svíčkou podporujete upcyklaci, protože později sklenici můžete znovu použít na nějaké malé pití nebo jako květináček pro svůj sukulent. Upcyklace je proces, který přeměňuje nepotřebné a staré materiály v něco nového. Zlepšíme tak společně hodnoty životního prostředí.

obsah: cca 150 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.