Limitovaná vánoční svíčka Splněná přání

Při návrhu a tvorbě této nádherné sklenice jsme mysleli na to, jak vám po dohoření může sklenice sloužit dál jako svícen a připomínat vám tyto vánoce i další roky.  Náš vlastní vánoční design a potisk "Krásné Vánoce" z ní dělá překrásný interiérový doplněk, který vám vydrží navždy.

Vytvořili jsme proto vůni připomínající Vánoce. Vůně splněná přání je teplá, zahřívající, kořeněná.

Uklidňující sladká vůně vás pohladí a pomůže vám dotvořit atmosféru klidu a pohody, kterou v předvánočním čase tolik potřebujete.

Není to jen o svíčce, ale o celé atmosféře, kterou s ní dokážete vykouzlit. Svíčka je zdobená voňavými hvězdičkami a kamenem avanturínu, který do vašeho domova přinese hojnost a klid.

Navíc je svíčka dárkově zabalená v naši překrásně papírové plechovce.

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
560 Kč –15 % 476 Kč
Kategorie: Svíčky
Položka byla vyprodána…
579A8566
560 Kč –15 %

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Obsah sklenice: 170 ml. Obsah vosku je cca 150g. 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu