• 1 z 7
 

Limitovaná tradiční Vánoční svíčka s kříšťálem

 

Když jsem vymýšlela Vánoční svíčku, strašně sem si přála, aby mohla udělat radost mnohem více než jen v několika kusech. I přes to jsem chtěla tradiční Vánoční vůni, která Vám připomene pečení Vánočních perníčků a klasické Vánoce, ale stále ještě v limitované kolekci. Aby jste měli pocit, že Vaše svíčka je jedinečná.

Vymyslela sem svíčku, která je ovoněná badyánem, skořicí a mandarinkou. Typické Vánoční vůně, můžete si je zapálit kdykoliv, protože rozvoněná sladká vůně zároveň zklidňuje Vaši mysl a naladí Vaše Já do příjemného a kldiného rozpoložení.

Navrch jsem přidala křišťál. Nejúčinější léčivý krystal na světě. Krystal, který harmonizuje a zesiluje veškerou energii. Křišťál, který zároveň odráží světlo Vánoc, Vám nakonec zůstane jako symbol letošních Vánoc.

Chtěla bych Vám touto cestou poslat do Vašich domovů krásné a klidné Vánoce.

Dostupnost Skladem
410 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 120 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.