Novinka
  • 1 z 4
 

Kameninová svíčka pro klidný domov

 

Nádherná kameninová svíčka s dřevěným knotem vám bude skvělým společníkem v podzimních dnech. Praskající plamen dřevěného knotu mi připomíná uklidňující světlo ohně v krbu.

Kameninové kalíšky ve mě okamžitě vzbudily pocit něčeho stabilního a pevného. Rozhodla jsem spojit jejich sílu a pevnost s vůní pomeranče, citrónové trávy a litsea cubeby což je vůně, silně energizující, povzbuzující a posilující psychickou odolnost. 

Každá svíčka je zdobena květy chrpy, jasmínu a nádherným krystalem citrínu. Citrín funguje jako účinný čistič a regenerátor. Jako kámen, jenž v sobě uchovává sluneční energii, představuje mimořádně blahodárně působící krystal. Svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii, díky čemuž má mimořádný ochranný účinek na životní prostředí, ve kterém se jeho majitel pohybuje. Citrín přináší energii do všech úrovní života. 

Nákupem této svíčky podporujete upcyklaci, protože jakmile svíčku vypálíte, zůstane Vám krásný hrníček na kávu nebo čaj.

Dostupnost Skladem
490 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 150 ml.  

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.