• 1 z 4
 

Jemná svíčka noční klid s ametystem

 

Zimní noci jsou plné energie. Mráz sílí ale všechny živé bytosti odpočívají. 

Svíčka noční klid je zimní velmi klidná svíčka, která je vhodná k zapálení večer, před spaní kečtení knihy nebo odpočinku. Je to svíce, která vás uklidní apřipraví na noc. Obsahuje ametyst, protože amethyst je silný ochranný a léčivý kámen, který je účinný v boji proti nespavosti a nočním můrám. PomůžeVám klidněji spát, protože odstraňuje stres a napětí.

Levandule s heřmánkem jsou typicky uklňující byliny. Před spaním Vás zbaví stresu a zbytečných myšlenek.

 

Dostupnost Skladem
410 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Svíčka má velmi jemnou vůni, je složna pouze z čistých a přírodních esenciálních olejů,může tudíž hořet i v místnosti, kde máte např. miminko nebo malé děti. 

obsah: cca 130 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.