Novinka
  • 1 z 3
 

Uklidňující svíčka v broušené sklenici s lípou

 

Nádherná svíčka  v broušené sklenici z 60. let. MIluji tento styl sklenic, někdy neodolám a nechám si je doma, ale tyto jsem nechala pro vás, aby mezi vás roznesly klid a uvolnění. Někdy těžké přejít na obvyklý režim a tato svíčka by vám měla pomoci se zklidnit a nechat vše na okamžik jen plynout. 

Lípa uklidňuje, léčí a čistí vzduch. Její vůně je krásně sladká. Na psychiku působí jemně, ulevuje při stresu a přepracovanosti. Kapka citrónu se postará o pročištění organismu. 

Sílu a účinky svíčky umocňuje ametyst. Je to kámen zdraví a síly - říká se také, že je to kámen králů, který má neuvěřitelné vibrace a ochrannou sílu. Je ideální při cvičení jógy a meditaci. 

Nákupem této svíčky podporujete upcyklaci, protože později sklenici můžete znovu použít k pití. 

Dostupnost Skladem
430 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 150ml

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.