• 1 z 4
 

Dřevěný Talířek na drobnosti

 

Vždy jsem chtěla mít na eshopu nějaké milé podklady pod svíčky nebo talířky na drobnosti. 

Když se mi ozvali z wowodesign, hned jsem věděla, že květ života, který svojí sílu posílá do všeho co na něj položíte, bude to pravé co chci mit na talířku. Proto vznikl tento nádherný dřevěný ručně vypalovaný talířek s květem života. Můžete ho použít na cokoliv, vaše drobnosti, krystaly, které máte doma nebo jako podklad pod svíčku.

 

Dostupnost Skladem
450 Kč
   
Kategorie Spolupráce
 

Popis s webu wowodesign.cz

Středně velký talíř z dubového dřeva s ručně vypáleným motivem.

Pájení do dřeva nás nesmírně baví, při vypalování se místností line omamná vůně dřeva. A celý výsledek působí úžasným přírodním dojmem, protože vypalování se ke dřevu náramně hodí. 

Průměr talířku je 18 cm, je ručně zbroušený dohladka, dubové dřevo má přírodní hnědou barvu, letokruhy a paprsky jsou dobře vidět. Je moc příjemné se talířku dotýkat a jíst z něj, zkrátka přírodní materiál je přírodní materiál  Každý talířek je originál, takže se od toho na fotce může lehce lišit, vždy je ale krásný

Talířek využijte dle své fantazie - můžete z něj jíst dortíky, bábovku od babičky, nakrájenou zeleninu nebo cokoli jiného.

Dřevěný talíř má povrchové ošetření vhodné pro styk s potravinami. V klidu jej můžete omýt vodou, jen ho v ní nenechávejte dlouho stát (např. v odkapávači) - jemně talířek osušte utěrkou a nechejte doschnout na suchém podkladu (nikdy ne na topení).

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.