• 1 z 4
 

Dřevěná miska Namaste

 

Dřevěná miska z dubového dřeva je opravdu nadherný kousek.

Vytvořili jsme společně s wowodesign.cz kolekci dřevěných misek Namasté s motivem od úžasné Báry z Nikolajky, kterou můžete znát díky našim starším spoluprácím na plakátech a Joga Diáři.

Vznikl nádherný kousek, kerým můžete nastartovat den, pohostit návštěvu nebo jednoduše použít jako dekoraci na stůl. Miska je vhodná pro studená i horká jídla, snídani, salátek nebo jiné drobnosti. 

Já jsem nadšená a doufám, že se Vám tyto nádherné kousky ručně tvořených a malovaných miskek budou líbit stejně jako nám. 

 

Dostupnost Skladem
820 Kč
   
Kategorie Spolupráce
 

Popis z webu Wowowdesign: 

Miska z dubového dřeva doplněná o ručně vypalovaný motiv.

Pájení do dřeva nás nesmírně baví, při vypalování se místností line omamná vůně dřeva. A celý výsledek působí úžasným přírodním dojmem, protože vypalování se ke dřevu náramně hodí. Každý strom vypalujeme ručně čárku po čárce, větvičku po větvičce. 

Průměr misky je cca 18 cm, je ručně zbroušená dohladka, dubové dřevo má nádhernou barvu s viditelnými paprsky a letokruhy. Je moc příjemné se misky dotýkat, zkrátka přírodní materiál je přírodní materiál  Každá miska je originál, takže se od té na fotce může lehce lišit, zaručujeme ale, že je vždy krásná 

Dřevěnou misku můžete využít pro horká i studená jídla, pro zobání (sušené ovoce, oříšky, chipsy, nakrájenou zeleninu...), pro porci salátu a nebo jakékoli jiné dobroty, stejně tak poslouží pro ukládání šperků, drobností na kancelářském stole apod.

Více o tom, jak o dřevěné nádobí pečovat, najdete v našem článku zde.

Dřevěná miska má povrchové ošetření vhodné pro styk s potravinami. V klidu ji můžete omýt vodou, jen ji v ní nenechávejte dlouho stát (např. v odkapávači) - jemně misku osušte utěrkou a nechejte doschnout na suchém podkladu (nikdy ne na topení). Do myčky nepatří.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.