• 1 z 4
 

Krystalový aroma difuzér Čistota a harmonie

 

Aroma difuzéry slouží k zavěšení kdekoliv, kde chcete rozšířit účinky olejů. Každý difuzér voní jinak, má odlišný flakón.

Jeho krásné přírodní vůně se přes dřevěné víčko uvolňují postupně. 

V každém difuzéru je několik krystalů, které násobí účinky esenciáních olejů v něm.

Difuzéry jsou míchány ručně, kameny jsou nabity při úplňkovém světle. Neobsahují žádné chemické látky.

Čistota a harmonie s grepem a bergamotem je difuzér v jednoduché hranaté lahvičce, který nejen, že čistí vzduch, ale také navozuje dobrou náladu, harmonizuje, pomáhá s nedostatkem energie ale zároveň působí proti nervozitě. 

Krystalky zeleného aventurínu zesilují účinky olejů, harmonizují a ochraňují před negativními energiemi. Aventurín působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem

 

Dostupnost Skladem
260 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Krystalové difuzéry
 

Jak difuzér používat?

Jako první odstraňte špuntík pod dřevěným víčkem

Lahvičku můžete lehce naklopit, aby vůně olejů nasáklo víčko více nebo nechat oleje uvolňovat pomalu, záleží na tom, jak intenzivní vůni máte rádi. 

Pomocí provázku můžete lahvičku pověsit - do auta, do koupelny nebo do obýváku - kamkolik, kde chcete nasávat vůni a využít účinky olejů.

Složení: Čistě přírodní esenciáolní oleje, líh

 obsah: 5ml 

Není určen ke konzumaci, prosím nenechávejte v blízkosti dětských ručiček. I přes to, že jou difuzéry přírodní obsahují opravdu velkou koncentraci olejů,které by dětskému bříšku nemusely udělat dobře. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.