• 1 z 4
 

Set kamenů pro Očištění vody a mysli

 

Voda je život, voda uklidňuje a léčí. Naše voda z vodovodu ovšem prošla spoustou procesů, které ji zbavily její přirozené síly, energie i chuti.  Naše směs krystalů je tvořená tak, že vodě vrátí její přírodní sílu, očistí ji od negativních vlivů procesů kterými prošla.

Energie očištěné vody dokáže léčit všechny emoční záležitosti, je úzce spojena s přátelstvím, láskou, manželstvím.

Dokonce ovlivňuje plodnost, mateřství a hladký porod. Učí nás vnímavosti, odpuštění a soucitu. Set našich kamenů složí nejen k očištění vody ale i mysli od všeho negativního.

Můžete je nosit také při sobě pokud potřebujete podpořit a dodat pozitivní myšlení. 

Elixír pro Vaše zdraví a očištění vody z těchto kamenů je ideální pro každodenní pití: 

Naplňte skleněnou nádobu vodou z kohoutku a vložte do ní set krystalů. Na litr vody polovina krystalů z pytlíčku. Vodu pijte až po několika hodinách působení, ideální je však nechat vodu nabíjet celou noc. Nejsilnější je nabití při úplňku či novu.

Před prvním použitím kameny dobře propláchněte horkou vodou. Spláchnete tak všechny nečistoty, které mohly kameny nachytat po cestě k Vám.

Sodalit - ideální kámen pro očistu vody. Posiluje imunitu, je skvělý při zánětech a infekcích. Pomáhá s trávením i  nadváhou protože dokáže udržet organismus v rovnováze. Blahodárně působí při problémech se spánkem.

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. Protože křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu. Naladí Vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy.

Ametyst jsme vybrali pro jeho léčivou a očistnou moc. Primárně ho považujeme za skvělý ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a protože otevírá dveře do jiných světů je to také ideální kámen při meditacích a cvičení jógy. Proto, je skvělé mít ho ve vaše jógovém koutku, používat ho při meditaci. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všech všeho, co nás obklopuje.

Citrín funguje jako účinný čistič a regenerátor. Jako kámen, jenž v sobě uchovává sluneční energii, představuje mimořádně blahodárně působící krystal. Svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii, díky čemuž má mimořádný ochranný účinek na životní prostředí, ve kterém se jeho majitel pohybuje. Citrín přináší energii do všech úrovní života. 

Dostupnost Skladem
360 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Kameny a krystaly
 

Celková váha kamenů je minimálně 150g g. Set obsahuje neopracovaný kámen sodalitu, ametystu a několik krystalů křišťálu a citrínu. 

Veškeré naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.