Novinka
  • 1 z 4
 

Fluoritová koule

 

O tom, že kameny, krystaly a polodrahokamy mají různé schopnosti už nemusíme pochybovat. Jejich energie je nesporná. Věříme v jejich léčivé schopnosti a sílu. Koule Fluoritu však dokážou s energií pracovat ještě dál.

Tvar koule vyzařuje energii do všech možných směrů, do všech tří rozměrů a vysílá jí do prostoru. Koule je skvělým pomocníkem při relaxaci nebo meditaci. Její tvar má velmi pozitivní účinek na Vaši mysl. Působí velmi antidepresivně.

Fluorit je kámen duševní ochrany, sebedůvěry a působí velmi kladně proti depresím. Má velkou moc nás ochraňovat a zmírňovat emoce. Je to kámen který dodává řád každodennímu životu, harmonizuje osobnost v tělesné a duševní rovině a jemně otevírá dveře do podvědomí. Fluorit také zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, Je to kámen podporující léčbu, čístí tělo a léčí bolavé svaly.

Navíc pokud použijete dvě koule do dlaně a snažíte se jimi pohybovat, aniž by se dotýkaly, podporujete pohyblivost a prokrvení prstů, rozvoj mozkových funkcí a činnost vnitřních orgánů. Lepší se také schopnost se koncentrovat a rozvíjí se vnitřní síla. Otáčením koulí v ruce jsou stimulovány akupresurní body dlaně, které povzbuzují činnost vnitřních orgánů a vyrovnávají funkce obou mozkových hemisfér. 

Máte konkrétní představu? Napište nám ji do zprávy, snažíme se plnit každé přání. 

Dostupnost Skladem
740 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Kameny a krystaly
 

Průměr koule je 4cm. Cena je za 1 fluoritovou kouli.

Koule se mohou mírně barevně lišit, protože každá je vyhotovena z jiného kusu fluoritu. V přírodě nenajdete dva totožné kusy fluoritu. Každá koule je absolutní originál.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.