Lampa s obeliskem citrínu - Hojnost

 

Obelisk citrínu je symbolem ochrany, stability a životní síly. Ochrání vás před negativní energií. Jeho vybroušený hrot vám přinese energii a vášeň pro život.

Citrín je kámen, který svému majiteli dodá sebedůvěru, posiluje motivaci a individualitu jedince. Do života přitahuje radost a štěstí. Nastoluje pocit vnitřního štěstí. Citrín funguje jako účinný čistič a regenerátor. Jako kámen, jenž v sobě uchovává sluneční energii, představuje mimořádně blahodárně působící krystal. Svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii, díky čemuž má mimořádný ochranný účinek na životní prostředí, ve kterém se jeho majitel pohybuje. Citrín přináší energii do všech úrovní života

Umístěte tuto nádhernou lampu kamkoliv, kde rádi trávíte relaxační čas. Základna na které je obelisk citrínu postavený prosvítí kámen. Každá chvíle, kterou strávíte v jeho v blízkosti vás naplní neuvěřitelnou energií. Jeho žlutá barva je pak ideální i do meditačního koutku, kde můžete proměnit svůj záměr.

Konec lampy má USB výstup, tzn. že ho můžete zapojit do jakékoliv nabíječky, kterou používáte (třeba na vás mobilní telefon). Základna je ze dřeva s led žárovičkami, je tedy absolutně bezpečná.

 

Obelisk je velký zhruba  8-10cm a váží zhruba 120g. Každý kámen je originál a může se tak mírně lišit.

Dřevěná základna na má průměr 10cm a výšku 1,5cm. Délka kabelu zakončeného USB je 135cm

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Skladem
1 590 Kč

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: