Keramická svíčka letní soumrak proti hmyzu

Krásná svěží svíčka jako stvořená pro dlouhé letní večery venku na zahradě nebo na balkóně. Každá svíčka má dva knoty a tak poskytuje dostatek světla i uvolňuje dostatek esencí, které vás ochrání před obtížným hmyzem. Svíčky jsme pro vás ručně vytočili v malé keramické dílně v srdci krásných Poděbrad. 

Jako vůni jsme zvolili levanduli s citronelou, které se spolu dokonale doplňují. Levandule uklidňuje, tlumí trápení a citronela funguje proti komárům a zároveň desinfikuje vzduch. Tato svíčka je opravdu překrásná. 

Svíčka je navíc ozdobena krásným černým turmalínem 

od 540 Kč
číslo: Střední
Vyprodáno
540 Kč
číslo: Velká
Vyprodáno
630 Kč

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca  100 ml.  

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: