Harmonizační svíčka s podšálkem

Nádherná harmonizační svíčka s fialovo-růžovým okrajem a malým podšálkem, který vaši svíčku ochrání a postará se tak o bezpečné hoření bez potřeby další podložky. Obě součásti svíčky jsme pro vás ručně vytočili v malé keramické dílně v srdci krásných Poděbrad. Každá svíčka a podšálek jsou originální kousek s neopakovatelnou barvou glazury. 

Jako vůni jsme zvolili levanduli s bergamotem, které se spolu dokonale doplňují. Levandule uklidňuje, tlumí trápení a stejně tak sladký bergamot je vůně tlumící deprese a zároveň desinfikuje vzduch. Tato svíčka je opravdu překrásná. 

Svíčka je navíc ozdobena krásným opalitem. Tento kámen má báječnou schopnost posílit vztahy se svým okolím a posiluje věrnost a vyrovnanost. 

 

 

Skladem
670 Kč

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca  100 ml.  

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: