• 1 z 4
 

Žlutá svíčka 3. čakry

 

Použila jsem tuto žlutou sklenici jako svíčku pro proudění energie 3. čakry. Tato inspirace vznikla i proto, že živel, který se s 3. čakrou spojen, je oheň. Tato svíčka by Vám měla pomoci rozvinout vaši sebedůvěru, sebeúctu a harmonii v sobě sama. Zapalte svíčku a rozzářete svůj vlastní jas, který Vám také pomůže v komunikaci s Vašimi blízkými. Mysl a srdce se otevře Vám samotným i lidem kolem Vás.

Jako vůni jsem netradičně vybrala citron, pro posílení žluté barvy a cedr, který dokáže maximálně zklidnit nervový systém. Harmonizuje Vaši mysl a otevírá ji pro sebe sama. 

Dostupnost Skladem
399 Kč
   
Výrobce YogaDay
Kategorie Produkty by Yoga Day
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 120 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.