Novinka
  • 1 z 5
 

Uklidňující svíčka do dětského pokojíčku

 

Dětská hlavička je plná spousty nápadů a myšlenek, které nejdou jen tak zastavit. Od rána do večera tvoří, vymýšlí, zažívají větší nebo menší dobrodružství a pak, když mají ulehnout večer do svých postýlek, není to tak jednoduché, jak by jsme si to představovali my dospělí. Všechny ty nápady, zážitky, myšlenky... Tolik nových věci každý den na tom obrovském světě. Je jedno jestli je to miminko nebo devítiletý kluk co vyhrál bitvu meč proti meči se soudem. Všude je to stejné - 100% vytížení. 

Zjistila jsem, že pokud svým dětem dám nějakou berličku o kterou se mohou opřít, něco co jim pomůže zklidnit jejich myšlenky, mnohem lépe se jim usíná, jsou spokojenější a hlavně v pohodě. Nechci po nich, aby z minuty na minutu zastavily svůj kreativitou nabitý stroj, ale pomůžu jim a naučím jak, jak se to dá udělat příjemně a v klidu.

Plápolající plamínek svíčky je přesně to ono. Pokaždé, když snimi ulehnu do postýlek a čtu pohádku, zapálím k tomu tuhle svíčku. Plamínek funguje skvěle. Děti se uklidní, vzduch se provoní lehkou levandulovou vůní s heřmánkem (které mimojiné odežene i otravné komáry)  a citronový podtón pročistí vzduch.

Svíčka je z 100% ekologického sojového vosku, který při hoření neuvolňuje žádné škodlivé látky. Všechny použité vůně jsou 100% přírodní. 

Ozdobená je střapečkem a peříčkem pro klidný spánek a ochranu před špatnými sny.

Medvídek, kterého jsem na svíčku nakreslila může být jejich kamarád, který dětem drží jejich lapač snů a dohlíží na ně ;)

 

Dostupnost Skladem
360 Kč
   
Výrobce YogaDay
Kategorie Produkty by Yoga Day
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 130 ml 

Svíčku nikdy nenechávejte s dětmi bez dozoru. Svíčky nepatří do dětských ručiček, mějte je vždy pod kontrolou.

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.