Novinka
  • 1 z 5
 

Svíčka letní soumrak - proti komárům

 

V klidu posedět na terase s přáteli nebo se nebát otevřít večer okno do ložnice. Vytvořila jsem přesně takovou svíčku, kterou v létě určitě potřebujete. Dala jsem dohromady nejznámější a neúčinější vůně, které působí nejen pozitivně na vaši psychiku, ale také odpuzují hmyz, který by se k Vám chtěl přiblížit.

TIP: Když chcete cvičit jógu venku při západu slunce -  zapalte svíčku vedle vaší podložky. Nejen, že Vám dodá energii, ale také si zacvičíte bez kousanců. 

Eucalyptus, máta a citronová tráva je možná nejúčinější spojení, které můžete do svíčky dát. Všechny vůně jsou přírodní. Svíčka nečudí a nezapáchá. Při spalování ekologického sojového vosku, který jsem použila nevznikají žádné toxické látky. 

 

Dostupnost Skladem
420 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Produkty by Yoga Day
 

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 150 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.